phone 27 221 777, 67 276 546 Rīga - E.Birznieka-Upīša iela 21a, LV-1011 ( karte ) Rīga - Ikšķiles 6 ( karte ) Rīga - Purvciema 38 ( karte ) Jūrmala - Lienes 16/18 ( karte )

Arhīvs Latvijā un pasaulē

09/07/2012

8. jūlijā Liepājā notika džudo sacensības III Latvijas Olimpiādes ietvaros.
21/05/2012

Vsevoloda Zeļonija džudo skola apsveic Gļebu Talalujevu (-90 kg),  klubu Makkabi un Latvijas Džudo Federāciju ar izcīnīto zelta medaļu EJU kausā junioriem, kurš notika no 31. marta līdz 1. aprīlim Kijevā.
09/05/2012

Latvijas džudisti šogad saņēmuši trīs Olimpiskās licences – tiesības kļūt par Londonas Olimpisko spēļu dalībniekiem ir piešķirtas Jevgeņijam Borodavko (-100 kg, Makkabi), Konstantīnam Ovčiņņikovam (-81 kg, V.Zeļonija džudo skola) un Vladimiram Osnačam (+100 kg, Satori).
27/03/2012

Latvijas izlases sportist no kluba "Kyodai" Dāvis Dūda izcīnīja bronzas medaļu EJU turnīrā Brēmenē, kas notika 23.-25. martam. Apsveicam!
07/02/2012

Vsevoloda Zeļonija džudo skola apsveic Jevģeniju Borodavko (-100 kg), klubu Makkabi un Latvijas Džudo Federāciju ar izcīnīto bronzas medaļu Grand Slam turnīrā Parīzē (4.-5. februāris).
29/04/2011

Vsevoloda Zeļonija džudo skola apsveic Jevģeniju Borodavko (-100), klubu Makkabi un Latvijas Džudo Federāciju ar izcīnīto bronzas medaļu Eiropas Čempionātā, kurš notika no 21. līdz 24. aprīlī Stambulā.
21/02/2011

Svētdien 20. februārī Jevgeņijs Borodavko (klubs Makkabi) svarā kategorijā līdz 100 kg izcīnīja bronzas medaļu turnīrā Grand Prix, kurš notika Disseldorfā.
06/02/2011

Svētdien 6. februārī Jevgeņijs Borodavko (klubs Makkabi) svarā kategorijā līdz 100 kg izcīnīja bronzas medaļu turnīrā Grand Slam, kurš notika Parīzē.
04/02/2011

Vsecoloda Zeļonija džudo skola apsveic Andreju Mageru (-60 kg), klubu "Lido" un Latvijas džudo federāciju ar izcīnīto bronzas medaļu Pasaules Kausā, kurš notika Tbilisī 29. un 30. janvārī 2011 gadā.
22/10/2010

15., 16. un 17. oktobrī Roterdamā notika GrandPrix. Latvijas izlases cīkstoņi Jevgeņijs Borodavko (-100 kg, Makkabi) un Vladimirs Osnačs (+100 kg, Satori) kļuva par sudraba medaļniekiem.