phone 27 221 777, 67 276 546 Rīga - E.Birznieka-Upīša iela 21a, LV-1011 ( karte ) Rīga - Ikšķiles 6 ( karte ) Rīga - Purvciema 38 ( karte ) Jūrmala - Lienes 16/18 ( karte )
Sākums
Skola
Jaunumi
Eksāmeni
Sacensības
Grafiks
Galerija
Partneri
 

Zāles gars

Zāles vēsture sākās uzreiz pēc kluba atvēršanas 2001.gada 3.martā. Pēc kluba atvēršanas aktuāls kļuva jautājums par zāli. Sākotnēji zāle bija Stabu ielā 10, korpuss 4, Olimpiskais centrs – manēža, Olimpiskais centrs – zāle cīņas vilnim. Pa 7 gadiem klubs ir izaudzis, kļuvis pārliecinošs un pierādījis savu nozīmi Rīgā. 2005.gadā atradās cilvēki, kas noticēja un uzbūvēja zāli pēc mūsu vēlmēm, speciālu, vienīgo Baltijā pēc izmēriem (1300 m²) un pēc tehniskā aprīkojumazāle ir piemērota tikai džudo. Zāle ir izbūvēta no nulles, uzbūvēta uz rekonstruējamas ēkas. Šajā zālē es savācu visu pieredzi par to, ko es zināju un redzēju citos klubos un skolās, kādas grīdas ir Francijā, zāles Vācijā , Japānā, Latvijā. Apspriežot un strādājot kopā ar arhitektiem, mēs izveidojām šo zāli.
Sākotnēji priekš do – jo izmanto tikai koka grīdu. Mēs maksimāli centāmies izmantot dabīgos materiālus zāles būvniecībā. Iztaisījām grīdu, izmantojot franču tehnoloģiju, pasūtījām nepieciešamās daļas grīdai Francijā, speciālu kaučuku bākām grīdas pamatnē. „Peldošā grīda” tā tas tehniski saucas, būtība ir tanī, ka grīda sadala slodzi no sitiena uz augšu un leju, un pa malām, „peldošā” tādēļ, ka kustīga visos virzienos. Šāda grīda mazina traumas par 60%. Sevišķi tas ir aktuāli sacensību laikā, kad cīņa notiek ar pilnu spēku.

Zāle ir aprīkota ar klimata kontroli, mēs uzturam nepieciešamo temperatūru zālē neatkarīgi no gadalaika aiz logiem. Mums ir visskaistākais Tatami! Mums ir viesu istabas, pirts un veļas mazgājamā istaba ar žāvētāju, brīnišķīgas ģērbtuves, plašas trepes, tribīnes, balkons. Trenažieru zālē ir savākti visi iespējami nepieciešamie trenažieri, kas nepieciešami formas uzturēšanai džudistiem (izvēlēti trenažieri , kam tehniskajā pasē ir norāde, ieteikums izmantot džudistu treniņiem). Mums pirmajā stāvā ir maza zāle, kura no pirmā acu skatiena izskatās pēc ļoti labas rotaļu istabas, tajā ir speciāli pēc vecuma izvēlēts inventārs. Ja audzēknim ir 3 gadi, par viņa trenažieri būs piepūšamā bumba – lēkšanai un mīkstas virvju trepes.

Tā ir pati skaistākā, piepildīta ar gaisu un gaišākā sporta zāle Rīgā! Zāles „gars” dzīvo tajā – tā ir Džudo māja. Mājas tiem, kas sasaistīja savu dzīvi ar džudo un uzbūvēta tam, lai realizētu to cilvēku plānus, kas turp dodas.

Atnākt uz zāli, tas nozīmē: būt vēlmei trenēties vai strādāt; uzzināt un pieņemt kluba noteikumus; just, ka tev ir ērti un komfortabli.

 
 
 
 
← atpakaļ print Izdrukāt
Treniņu grafiks
atlasīt

Treniņu
apmaksa